AMPMAEC-40.0000
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPMAEC-40.0000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 40.0000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMAEC-40.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMAEC-40.0000
Številka dela AMPMAEC-40.0000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 40.0000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69557 pcs Podatkovni list AMPMAEC-40.0000.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMPMAEC-4.9152T3
AMPMAEC-4.9152T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 4.9152MHZ OE
Na zalogi: 74592 pcs
Prenesi: AMPMAEC-4.9152T3.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 4.0960MHZ OE
Na zalogi: 82749 pcs
Prenesi: AMPMAEC-4.0960T3.pdf
RFQ
AMPMAEC-40.0000T
AMPMAEC-40.0000T
Opis: OSC MEMS XO 40.0000MHZ OE
Prenesi: AMPMAEC-40.0000T.pdf
AMPMAEC-4.0960
AMPMAEC-4.0960
Opis: OSC MEMS XO 4.0960MHZ OE
Prenesi: AMPMAEC-4.0960.pdf
AMPMAEC-40.0000T3
AMPMAEC-40.0000T3