AMPMAGC-1.8432
pregled izdelka
Številka dela: AMPMAGC-1.8432
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 1.8432MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMAGC-1.8432.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMAGC-1.8432
Številka dela AMPMAGC-1.8432 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 1.8432MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59627 pcs Podatkovni list AMPMAGC-1.8432.pdf
Podobni izdelki
AMPMAGB-80.0000
AMPMAGB-80.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 80.0000MHZ ST
Na zalogi: 77893 pcs
Prenesi: AMPMAGB-80.0000.pdf
RFQ
AMPMAGC-1.0000T
AMPMAGC-1.0000T
Opis: OSC MEMS XO 1.0000MHZ OE
Na zalogi: 70534 pcs
Prenesi: AMPMAGC-1.0000T.pdf
RFQ
AMPMAGC-1.8432T3
AMPMAGC-1.8432T3
Opis: OSC MEMS XO 1.8432MHZ OE