AMPMDDB-15.3600T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDDB-15.3600T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 15.3600MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDDB-15.3600T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDDB-15.3600T
Številka dela AMPMDDB-15.3600T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 15.3600MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75591 pcs Podatkovni list AMPMDDB-15.3600T.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMPMDDB-15.0000
AMPMDDB-15.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 15.0000MHZ ST
Na zalogi: 77268 pcs
Prenesi: AMPMDDB-15.0000.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 16.0000MHZ ST
Na zalogi: 64003 pcs
Prenesi: AMPMDDB-16.0000.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 15.3600MHZ ST