AMPMDDB-45.0000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDDB-45.0000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 45.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDDB-45.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDDB-45.0000
Številka dela AMPMDDB-45.0000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 45.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66351 pcs Podatkovni list AMPMDDB-45.0000.pdf
Podobni izdelki
AMPMDDB-48.0000T
AMPMDDB-48.0000T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 48.0000MHZ ST
Na zalogi: 75725 pcs
Prenesi: AMPMDDB-48.0000T.pdf
RFQ
AMPMDDB-42.5000T3
AMPMDDB-42.5000T3
Opis: OSC MEMS XO 42.5000MHZ ST
Na zalogi: 86401 pcs
Prenesi: AMPMDDB-42.5000T3.pdf
RFQ
AMPMDDB-45.0000T
AMPMDDB-45.0000T
Opis: OSC MEMS XO 45.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDDB-45.0000T.pdf
Opis: OSC MEMS XO 44.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDDB-44.0000T.pdf
AMPMDDB-49.1520
AMPMDDB-49.1520
Opis: OSC MEMS XO 49.1520MHZ ST
Prenesi: AMPMDDB-49.1520.pdf
AMPMDDB-45.0000T3
AMPMDDB-45.0000T3