AMPMDDD-18.4320T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDDD-18.4320T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 18.4320MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDDD-18.4320T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDDD-18.4320T3
Številka dela AMPMDDD-18.4320T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 18.4320MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80598 pcs Podatkovni list AMPMDDD-18.4320T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMDDD-16.3840T3
AMPMDDD-16.3840T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 16.3840MHZ ST
Na zalogi: 95602 pcs
Prenesi: AMPMDDD-16.3840T3.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 19.2000MHZ ST
Na zalogi: 80970 pcs
Prenesi: AMPMDDD-19.2000T3.pdf
RFQ
AMPMDDD-18.4320T
AMPMDDD-18.4320T
Opis: OSC MEMS XO 18.4320MHZ ST