AMPMDEC-10.0000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-10.0000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 10.0000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-10.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-10.0000
Številka dela AMPMDEC-10.0000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 10.0000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73264 pcs Podatkovni list AMPMDEC-10.0000.pdf
Podobni izdelki
AMPMDEC-1.0000T3
AMPMDEC-1.0000T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 1.0000MHZ OE
Na zalogi: 86460 pcs
Prenesi: AMPMDEC-1.0000T3.pdf
RFQ
AMPMDEC-11.0590T
AMPMDEC-11.0590T
Opis: OSC MEMS XO 11.0590MHZ OE
Na zalogi: 72808 pcs
Prenesi: AMPMDEC-11.0590T.pdf
RFQ
AMPMDEC-10.0000T
AMPMDEC-10.0000T
Opis: OSC MEMS XO 10.0000MHZ OE