AMPMDEC-12.2880
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-12.2880
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 12.2880MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-12.2880.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-12.2880
Številka dela AMPMDEC-12.2880 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 12.2880MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75007 pcs Podatkovni list AMPMDEC-12.2880.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMPMDEC-12.0000
AMPMDEC-12.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 12.0000MHZ OE
Na zalogi: 80981 pcs
Prenesi: AMPMDEC-12.0000.pdf
RFQ
AMPMDEC-11.2896T
AMPMDEC-11.2896T
Opis: OSC MEMS XO 11.2896MHZ OE
Na zalogi: 81368 pcs
Prenesi: AMPMDEC-11.2896T.pdf
RFQ
AMPMDEC-12.2880T3
AMPMDEC-12.2880T3
Opis: OSC MEMS XO 12.2880MHZ OE