AMPMDEC-30.0000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-30.0000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 30.0000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-30.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-30.0000
Številka dela AMPMDEC-30.0000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 30.0000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73265 pcs Podatkovni list AMPMDEC-30.0000.pdf
Podobni izdelki
AMPMDEC-3.5700T
AMPMDEC-3.5700T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 3.5700MHZ OE
Na zalogi: 73918 pcs
Prenesi: AMPMDEC-3.5700T.pdf
RFQ
AMPMDEC-32.0000
AMPMDEC-32.0000
Opis: OSC MEMS XO 32.0000MHZ OE
Na zalogi: 78589 pcs
Prenesi: AMPMDEC-32.0000.pdf
RFQ
AMPMDEC-30.0000T
AMPMDEC-30.0000T
Opis: OSC MEMS XO 30.0000MHZ OE
Prenesi: AMPMDEC-30.0000T.pdf
AMPMDEC-30.0000T3
AMPMDEC-30.0000T3