AMPMDEC-35.3280T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-35.3280T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 35.3280MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-35.3280T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-35.3280T
Številka dela AMPMDEC-35.3280T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 35.3280MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84324 pcs Podatkovni list AMPMDEC-35.3280T.pdf
Podobni izdelki
AMPMDEC-36.0000
AMPMDEC-36.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 36.0000MHZ OE
Na zalogi: 76793 pcs
Prenesi: AMPMDEC-36.0000.pdf
RFQ
AMPMDEC-34.0000T
AMPMDEC-34.0000T
Opis: OSC MEMS XO 34.0000MHZ OE
Na zalogi: 82063 pcs
Prenesi: AMPMDEC-34.0000T.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 35.3280MHZ OE