AMPMDEC-6.1440
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-6.1440
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 6.1440MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-6.1440.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-6.1440
Številka dela AMPMDEC-6.1440 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 6.1440MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74162 pcs Podatkovni list AMPMDEC-6.1440.pdf
Podobni izdelki
AMPMDEC-6.7800
AMPMDEC-6.7800
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 6.7800MHZ OE
Na zalogi: 85644 pcs
Prenesi: AMPMDEC-6.7800.pdf
RFQ
AMPMDEC-6.1440T3
AMPMDEC-6.1440T3
Opis: OSC MEMS XO 6.1440MHZ OE
Na zalogi: 87496 pcs
Prenesi: AMPMDEC-6.1440T3.pdf
RFQ
AMPMDEC-6.1400T
AMPMDEC-6.1400T
Opis: OSC MEMS XO 6.1400MHZ OE
Prenesi: AMPMDEC-6.1400T.pdf
AMPMDEC-6.1440T
AMPMDEC-6.1440T
Opis: OSC MEMS XO 6.1440MHZ OE