AMPMDEC-74.2500T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDEC-74.2500T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 74.2500MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDEC-74.2500T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDEC-74.2500T
Številka dela AMPMDEC-74.2500T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 74.2500MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80293 pcs Podatkovni list AMPMDEC-74.2500T.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMPMDEC-75.0000T
AMPMDEC-75.0000T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 75.0000MHZ OE
Na zalogi: 77506 pcs
Prenesi: AMPMDEC-75.0000T.pdf
RFQ
AMPMDEC-72.0000
AMPMDEC-72.0000
Opis: OSC MEMS XO 72.0000MHZ OE
Na zalogi: 72042 pcs
Prenesi: AMPMDEC-72.0000.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 74.2500MHZ OE