AMPMDED-29.5000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDED-29.5000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 29.5000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDED-29.5000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDED-29.5000
Številka dela AMPMDED-29.5000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 29.5000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76564 pcs Podatkovni list AMPMDED-29.5000.pdf
Podobni izdelki
AMPMDED-29.4912T
AMPMDED-29.4912T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 29.4912MHZ ST
Na zalogi: 81373 pcs
Prenesi: AMPMDED-29.4912T.pdf
RFQ
AMPMDED-3.6864
AMPMDED-3.6864
Opis: OSC MEMS XO 3.6864MHZ ST
Na zalogi: 79633 pcs
Prenesi: AMPMDED-3.6864.pdf
RFQ
AMPMDED-29.5000T
AMPMDED-29.5000T
Opis: OSC MEMS XO 29.5000MHZ ST
Prenesi: AMPMDED-29.5000T.pdf
AMPMDED-28.6363T3
AMPMDED-28.6363T3
Opis: OSC MEMS XO 28.6363MHZ ST
Prenesi: AMPMDED-28.6363T3.pdf
AMPMDED-29.5000T3
AMPMDED-29.5000T3