AMPMDFA-33.3333
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDFA-33.3333
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 33.3333MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDFA-33.3333.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDFA-33.3333
Številka dela AMPMDFA-33.3333 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 33.3333MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76927 pcs Podatkovni list AMPMDFA-33.3333.pdf
Podobni izdelki
AMPMDFA-33.333333T3
AMPMDFA-33.333333T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 33.3333MHZ OE
Na zalogi: 83836 pcs
Prenesi: AMPMDFA-33.333333T3.pdf
RFQ
AMPMDFA-33.3330T
AMPMDFA-33.3330T
Opis: OSC MEMS XO 33.3330MHZ OE
Na zalogi: 69664 pcs
Prenesi: AMPMDFA-33.3330T.pdf
RFQ
AMPMDFA-33.3300T3
AMPMDFA-33.3300T3
Opis: OSC MEMS XO 33.3300MHZ OE
Prenesi: AMPMDFA-33.3300T3.pdf
AMPMDFA-33.33333
AMPMDFA-33.33333
Prenesi: AMPMDFA-33.33333.pdf
Prenesi: AMPMDFA-33.3330T3.pdf
AMPMDFA-33.33333T3
AMPMDFA-33.33333T3
Prenesi: AMPMDFA-33.33333T3.pdf
AMPMDFA-33.333333
AMPMDFA-33.333333
Prenesi: AMPMDFA-33.333333.pdf
AMPMDFA-33.3300
AMPMDFA-33.3300
Prenesi: AMPMDFA-33.3300.pdf
Prenesi: AMPMDFA-33.3300T.pdf
AMPMDFA-33.33333T
AMPMDFA-33.33333T
Prenesi: AMPMDFA-33.33333T.pdf
AMPMDFA-33.333333T
AMPMDFA-33.333333T
Prenesi: AMPMDFA-33.333333T.pdf
Prenesi: AMPMDFA-33.3330.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika