AMPMDFB-1.8432
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDFB-1.8432
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 1.8432MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDFB-1.8432.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDFB-1.8432
Številka dela AMPMDFB-1.8432 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 1.8432MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76582 pcs Podatkovni list AMPMDFB-1.8432.pdf
Podobni izdelki
AMPMDFA-80.0000T3
AMPMDFA-80.0000T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 80.0000MHZ OE
Na zalogi: 84204 pcs
Prenesi: AMPMDFA-80.0000T3.pdf
RFQ
AMPMDFB-10.0000T
AMPMDFB-10.0000T
Opis: OSC MEMS XO 10.0000MHZ ST
Na zalogi: 82802 pcs
Prenesi: AMPMDFB-10.0000T.pdf
RFQ
AMPMDFB-1.8432T
AMPMDFB-1.8432T
Opis: OSC MEMS XO 1.8432MHZ ST
Prenesi: AMPMDFB-1.8432T.pdf
AMPMDFA-80.0000T
AMPMDFA-80.0000T
Prenesi: AMPMDFA-80.0000T.pdf
AMPMDFB-1.8432T3
AMPMDFB-1.8432T3
Opis: OSC MEMS XO 1.8432MHZ ST