AMPMDFB-16.3840
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDFB-16.3840
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 16.3840MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDFB-16.3840.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDFB-16.3840
Številka dela AMPMDFB-16.3840 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 16.3840MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76811 pcs Podatkovni list AMPMDFB-16.3840.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMPMDFB-18.4320
AMPMDFB-18.4320
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 18.4320MHZ ST
Na zalogi: 65542 pcs
Prenesi: AMPMDFB-18.4320.pdf
RFQ
AMPMDFB-15.3600T3
AMPMDFB-15.3600T3
Opis: OSC MEMS XO 15.3600MHZ ST
Na zalogi: 84896 pcs
Prenesi: AMPMDFB-15.3600T3.pdf
RFQ
AMPMDFB-16.3840T3
AMPMDFB-16.3840T3
Opis: OSC MEMS XO 16.3840MHZ ST
Prenesi: AMPMDFB-16.3840T3.pdf
AMPMDFB-18.0000T
AMPMDFB-18.0000T
Opis: OSC MEMS XO 18.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDFB-18.0000T.pdf
Prenesi: AMPMDFB-15.3600.pdf
AMPMDFB-16.3840T
AMPMDFB-16.3840T