AMPMDFB-24.54545
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDFB-24.54545
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 24.5455MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDFB-24.54545.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDFB-24.54545
Številka dela AMPMDFB-24.54545 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 24.5455MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68681 pcs Podatkovni list AMPMDFB-24.54545.pdf
Podobni izdelki
AMPMDFB-24.545454T3
AMPMDFB-24.545454T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 24.5455MHZ ST
Na zalogi: 77657 pcs
Prenesi: AMPMDFB-24.545454T3.pdf
RFQ
AMPMDFB-24.5760
AMPMDFB-24.5760
Opis: OSC MEMS XO 24.5760MHZ ST
Na zalogi: 67547 pcs
Prenesi: AMPMDFB-24.5760.pdf
RFQ
AMPMDFB-24.545454
AMPMDFB-24.545454
Prenesi: AMPMDFB-24.545454.pdf
AMPMDFB-24.54545T
AMPMDFB-24.54545T
Prenesi: AMPMDFB-24.54545T.pdf
AMPMDFB-24.545454T
AMPMDFB-24.545454T
Prenesi: AMPMDFB-24.545454T.pdf
AMPMDFB-24.5000T3
AMPMDFB-24.5000T3
Opis: OSC MEMS XO 24.5000MHZ ST
Prenesi: AMPMDFB-24.5000T3.pdf
Opis: OSC MEMS XO 24.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDFB-24.0000.pdf
AMPMDFB-24.54545T3
AMPMDFB-24.54545T3