AMPMDFC-12.5000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDFC-12.5000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 12.5000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDFC-12.5000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDFC-12.5000
Številka dela AMPMDFC-12.5000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 12.5000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74504 pcs Podatkovni list AMPMDFC-12.5000.pdf
Podobni izdelki
AMPMDFC-12.2880T
AMPMDFC-12.2880T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 12.2880MHZ OE
Na zalogi: 73448 pcs
Prenesi: AMPMDFC-12.2880T.pdf
RFQ
AMPMDFC-12.0000
AMPMDFC-12.0000
Opis: OSC MEMS XO 12.0000MHZ OE
Na zalogi: 75813 pcs
Prenesi: AMPMDFC-12.0000.pdf
RFQ
AMPMDFC-12.5000T
AMPMDFC-12.5000T
Opis: OSC MEMS XO 12.5000MHZ OE