AMPMDFC-4.0960T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDFC-4.0960T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 4.0960MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDFC-4.0960T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDFC-4.0960T3
Številka dela AMPMDFC-4.0960T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 4.0960MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93989 pcs Podatkovni list AMPMDFC-4.0960T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMDFC-4.9152T
AMPMDFC-4.9152T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 4.9152MHZ OE
Na zalogi: 82185 pcs
Prenesi: AMPMDFC-4.9152T.pdf
RFQ
AMPMDFC-4.0000T3
AMPMDFC-4.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 4.0000MHZ OE
Na zalogi: 77271 pcs
Prenesi: AMPMDFC-4.0000T3.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 4.0960MHZ OE
Prenesi: AMPMDFC-4.0960T.pdf
Opis: OSC MEMS XO 40.0000MHZ OE
Opis: OSC MEMS XO 4.0000MHZ OE
AMPMDFC-4.0960
AMPMDFC-4.0960
Opis: OSC MEMS XO 4.0960MHZ OE