AMPMDFD-2.0800
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDFD-2.0800
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 2.0800MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDFD-2.0800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDFD-2.0800
Številka dela AMPMDFD-2.0800 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 2.0800MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81225 pcs Podatkovni list AMPMDFD-2.0800.pdf
Podobni izdelki
AMPMDFD-2.0800T3
AMPMDFD-2.0800T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 2.0800MHZ ST
Na zalogi: 93184 pcs
Prenesi: AMPMDFD-2.0800T3.pdf
RFQ
AMPMDFD-19.6608T3
AMPMDFD-19.6608T3
Opis: OSC MEMS XO 19.6608MHZ ST
Na zalogi: 85980 pcs
Prenesi: AMPMDFD-19.6608T3.pdf
RFQ
AMPMDFD-2.4576
AMPMDFD-2.4576
Opis: OSC MEMS XO 2.4576MHZ ST
Prenesi: AMPMDFD-2.4576.pdf
AMPMDFD-2.0800T
AMPMDFD-2.0800T
Opis: OSC MEMS XO 2.0800MHZ ST