AMPMDFD-7.3728T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDFD-7.3728T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 7.3728MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDFD-7.3728T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDFD-7.3728T3
Številka dela AMPMDFD-7.3728T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 7.3728MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73934 pcs Podatkovni list AMPMDFD-7.3728T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMDFD-7.6800T
AMPMDFD-7.6800T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 7.6800MHZ ST
Na zalogi: 77175 pcs
Prenesi: AMPMDFD-7.6800T.pdf
RFQ
AMPMDFD-66.6666
AMPMDFD-66.6666
Opis: OSC MEMS XO 66.6666MHZ ST
Na zalogi: 79499 pcs
Prenesi: AMPMDFD-66.6666.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 7.3728MHZ ST