AMPMDGA-36.0000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGA-36.0000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 36.0000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDGA-36.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGA-36.0000
Številka dela AMPMDGA-36.0000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 36.0000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80635 pcs Podatkovni list AMPMDGA-36.0000.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGA-35.3280
AMPMDGA-35.3280
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 35.3280MHZ OE
Na zalogi: 84528 pcs
Prenesi: AMPMDGA-35.3280.pdf
RFQ
AMPMDGA-35.0000T3
AMPMDGA-35.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 35.0000MHZ OE
Na zalogi: 75998 pcs
Prenesi: AMPMDGA-35.0000T3.pdf
RFQ
AMPMDGA-36.0000T3
AMPMDGA-36.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 36.0000MHZ OE
Prenesi: AMPMDGA-36.0000T3.pdf
AMPMDGA-36.0000T
AMPMDGA-36.0000T