AMPMDGA-6.16791T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGA-6.16791T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 6.1679MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDGA-6.16791T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGA-6.16791T
Številka dela AMPMDGA-6.16791T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 6.1679MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88744 pcs Podatkovni list AMPMDGA-6.16791T.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGA-6.7800T
AMPMDGA-6.7800T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 6.7800MHZ OE
Na zalogi: 76401 pcs
Prenesi: AMPMDGA-6.7800T.pdf
RFQ
AMPMDGA-6.1440T3
AMPMDGA-6.1440T3
Opis: OSC MEMS XO 6.1440MHZ OE
Na zalogi: 87403 pcs
Prenesi: AMPMDGA-6.1440T3.pdf
RFQ
AMPMDGA-6.16791
AMPMDGA-6.16791
Opis: OSC MEMS XO 6.1679MHZ OE
Prenesi: AMPMDGA-6.16791.pdf
AMPMDGA-6.16791T3
AMPMDGA-6.16791T3
Opis: OSC MEMS XO 6.1679MHZ OE