AMPMDGA-7.3728
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGA-7.3728
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 7.3728MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDGA-7.3728.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGA-7.3728
Številka dela AMPMDGA-7.3728 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 7.3728MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71880 pcs Podatkovni list AMPMDGA-7.3728.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGA-66.6660T
AMPMDGA-66.6660T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 66.6660MHZ OE
Na zalogi: 80010 pcs
Prenesi: AMPMDGA-66.6660T.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 7.6800MHZ OE
Na zalogi: 73225 pcs
Prenesi: AMPMDGA-7.6800T.pdf
RFQ
AMPMDGA-7.3728T3
AMPMDGA-7.3728T3
Opis: OSC MEMS XO 7.3728MHZ OE