AMPMDGD-11.2896T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGD-11.2896T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 11.2896MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDGD-11.2896T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGD-11.2896T
Številka dela AMPMDGD-11.2896T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 11.2896MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85681 pcs Podatkovni list AMPMDGD-11.2896T.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMPMDGD-12.0000
AMPMDGD-12.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 12.0000MHZ ST
Na zalogi: 68274 pcs
Prenesi: AMPMDGD-12.0000.pdf
RFQ
AMPMDGD-11.0592T
AMPMDGD-11.0592T
Opis: OSC MEMS XO 11.0592MHZ ST
Na zalogi: 82584 pcs
Prenesi: AMPMDGD-11.0592T.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 11.2896MHZ ST