AMPMDGD-20.0000T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGD-20.0000T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 20.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDGD-20.0000T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGD-20.0000T3
Številka dela AMPMDGD-20.0000T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 20.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83147 pcs Podatkovni list AMPMDGD-20.0000T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGD-21.0000
AMPMDGD-21.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 21.0000MHZ ST
Na zalogi: 69484 pcs
Prenesi: AMPMDGD-21.0000.pdf
RFQ
AMPMDGD-2.4576T3
AMPMDGD-2.4576T3
Opis: OSC MEMS XO 2.4576MHZ ST
Na zalogi: 97479 pcs
Prenesi: AMPMDGD-2.4576T3.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 20.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDGD-20.0000.pdf
Opis: OSC MEMS XO 22.0000MHZ ST
AMPMDGD-20.0000T
AMPMDGD-20.0000T