AMPMDGD-25.0000T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGD-25.0000T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 25.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDGD-25.0000T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGD-25.0000T3
Številka dela AMPMDGD-25.0000T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 25.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79264 pcs Podatkovni list AMPMDGD-25.0000T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGD-24.5760T
AMPMDGD-24.5760T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 24.5760MHZ ST
Na zalogi: 87817 pcs
Prenesi: AMPMDGD-24.5760T.pdf
RFQ
AMPMDGD-24.54545T3
AMPMDGD-24.54545T3
Opis: OSC MEMS XO 24.5455MHZ ST
Na zalogi: 93549 pcs
Prenesi: AMPMDGD-24.54545T3.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 25.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDGD-25.0000T.pdf
AMPMDGD-26.0000
AMPMDGD-26.0000
Opis: OSC MEMS XO 26.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDGD-26.0000.pdf