AMPMDGD-33.3300T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGD-33.3300T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 33.3300MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDGD-33.3300T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGD-33.3300T
Številka dela AMPMDGD-33.3300T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 33.3300MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84078 pcs Podatkovni list AMPMDGD-33.3300T.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGD-33.3330T3
AMPMDGD-33.3330T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 33.3330MHZ ST
Na zalogi: 99382 pcs
Prenesi: AMPMDGD-33.3330T3.pdf
RFQ
AMPMDGD-33.3333
AMPMDGD-33.3333
Opis: OSC MEMS XO 33.3333MHZ ST
Na zalogi: 69628 pcs
Prenesi: AMPMDGD-33.3333.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 33.3300MHZ ST