AMPMDGD-70.0000T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGD-70.0000T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 70.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDGD-70.0000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGD-70.0000T
Številka dela AMPMDGD-70.0000T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 70.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88481 pcs Podatkovni list AMPMDGD-70.0000T.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGD-7.3728T3
AMPMDGD-7.3728T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 7.3728MHZ ST
Na zalogi: 79799 pcs
Prenesi: AMPMDGD-7.3728T3.pdf
RFQ
AMPMDGD-72.0000T
AMPMDGD-72.0000T
Opis: OSC MEMS XO 72.0000MHZ ST
Na zalogi: 73332 pcs
Prenesi: AMPMDGD-72.0000T.pdf
RFQ
AMPMDGD-70.0000
AMPMDGD-70.0000
Opis: OSC MEMS XO 70.0000MHZ ST