AMPMEDA-22.5792
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPMEDA-22.5792
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 22.5792MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMEDA-22.5792.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
990 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMEDA-22.5792
Številka dela AMPMEDA-22.5792 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 22.5792MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91022 pcs Podatkovni list AMPMEDA-22.5792.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMPMEDA-21.0000
AMPMEDA-21.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 21.0000MHZ OE
Na zalogi: 83488 pcs
Prenesi: AMPMEDA-21.0000.pdf
RFQ
AMPMEDA-22.5792T
AMPMEDA-22.5792T
Opis: OSC MEMS XO 22.5792MHZ OE
Na zalogi: 82013 pcs
Prenesi: AMPMEDA-22.5792T.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 24.5000MHZ OE
Prenesi: AMPMEDA-24.5000.pdf
AMPMEDA-22.5792T3
AMPMEDA-22.5792T3