AMPMEEB-29.5000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMEEB-29.5000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 29.5000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMEEB-29.5000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
990 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMEEB-29.5000
Številka dela AMPMEEB-29.5000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 29.5000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89646 pcs Podatkovni list AMPMEEB-29.5000.pdf
Podobni izdelki
AMPMEEB-3.5700
AMPMEEB-3.5700
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 3.5700MHZ ST
Na zalogi: 86180 pcs
Prenesi: AMPMEEB-3.5700.pdf
RFQ
AMPMEEB-28.6363T
AMPMEEB-28.6363T
Opis: OSC MEMS XO 28.6363MHZ ST
Na zalogi: 102891 pcs
Prenesi: AMPMEEB-28.6363T.pdf
RFQ
AMPMEEB-29.5000T
AMPMEEB-29.5000T
Opis: OSC MEMS XO 29.5000MHZ ST
Prenesi: AMPMEEB-29.5000T.pdf
AMPMEEB-3.5700T3
AMPMEEB-3.5700T3
Opis: OSC MEMS XO 3.5700MHZ ST
Prenesi: AMPMEEB-3.5700T3.pdf
AMPMEEB-29.5000T3
AMPMEEB-29.5000T3