AMPMEEC-37.5000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMEEC-37.5000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 37.5000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMEEC-37.5000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
990 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMEEC-37.5000
Številka dela AMPMEEC-37.5000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 37.5000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80053 pcs Podatkovni list AMPMEEC-37.5000.pdf
Podobni izdelki
AMPMEEC-36.0000T3
AMPMEEC-36.0000T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 36.0000MHZ OE
Na zalogi: 55119 pcs
Prenesi: AMPMEEC-36.0000T3.pdf
RFQ
AMPMEEC-38.4000T
AMPMEEC-38.4000T
Opis: OSC MEMS XO 38.4000MHZ OE
Na zalogi: 107413 pcs
Prenesi: AMPMEEC-38.4000T.pdf
RFQ
AMPMEEC-37.5000T3
AMPMEEC-37.5000T3
Opis: OSC MEMS XO 37.5000MHZ OE