AMPMEFA-24.5760T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMEFA-24.5760T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 24.5760MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMEFA-24.5760T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMEFA-24.5760T
Številka dela AMPMEFA-24.5760T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 24.5760MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95163 pcs Podatkovni list AMPMEFA-24.5760T.pdf
Podobni izdelki
AMPMEFA-24.545454T3
AMPMEFA-24.545454T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 24.5455MHZ OE
Na zalogi: 95361 pcs
Prenesi: AMPMEFA-24.545454T3.pdf
RFQ
AMPMEFA-25.0000T
AMPMEFA-25.0000T
Opis: OSC MEMS XO 25.0000MHZ OE
Na zalogi: 95745 pcs
Prenesi: AMPMEFA-25.0000T.pdf
RFQ
AMPMEFA-24.5760
AMPMEFA-24.5760
Opis: OSC MEMS XO 24.5760MHZ OE