AMPMEGB-64.0000T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMEGB-64.0000T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 64.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMEGB-64.0000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMEGB-64.0000T
Številka dela AMPMEGB-64.0000T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 64.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87886 pcs Podatkovni list AMPMEGB-64.0000T.pdf
Podobni izdelki
AMPMEGB-60.0000T
AMPMEGB-60.0000T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 60.0000MHZ ST
Na zalogi: 86041 pcs
Prenesi: AMPMEGB-60.0000T.pdf
RFQ
AMPMEGB-66.0000T3
AMPMEGB-66.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 66.0000MHZ ST
Na zalogi: 61125 pcs
Prenesi: AMPMEGB-66.0000T3.pdf
RFQ
AMPMEGB-64.0000T3
AMPMEGB-64.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 64.0000MHZ ST