AMPMEGD-11.0590
pregled izdelka
Številka dela: AMPMEGD-11.0590
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 11.0590MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMEGD-11.0590.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
990 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMEGD-11.0590
Številka dela AMPMEGD-11.0590 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 11.0590MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91334 pcs Podatkovni list AMPMEGD-11.0590.pdf
Podobni izdelki
AMPMEGD-11.0590T3
AMPMEGD-11.0590T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 11.0590MHZ ST
Na zalogi: 62473 pcs
Prenesi: AMPMEGD-11.0590T3.pdf
RFQ
AMPMEGD-11.2896
AMPMEGD-11.2896
Opis: OSC MEMS XO 11.2896MHZ ST
Na zalogi: 77218 pcs
Prenesi: AMPMEGD-11.2896.pdf
RFQ
AMPMEGD-11.0592T3
AMPMEGD-11.0592T3
Opis: OSC MEMS XO 11.0592MHZ ST
Prenesi: AMPMEGD-11.0592T3.pdf
AMPMEGD-11.0590T
AMPMEGD-11.0590T