AMPMGEC-29.5000
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMPMGEC-29.5000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 29.5000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMGEC-29.5000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMGEC-29.5000
Številka dela AMPMGEC-29.5000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 29.5000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70097 pcs Podatkovni list AMPMGEC-29.5000.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Oscillator
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMPMGEC-29.4912T
AMPMGEC-29.4912T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 29.4912MHZ OE
Na zalogi: 63023 pcs
Prenesi: AMPMGEC-29.4912T.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 3.5700MHZ OE
Na zalogi: 66398 pcs
Prenesi: AMPMGEC-3.5700T.pdf
RFQ
AMPMGEC-29.5000T
AMPMGEC-29.5000T
Opis: OSC MEMS XO 29.5000MHZ OE
Prenesi: AMPMGEC-29.5000T.pdf
AMPMGEC-28.6363
AMPMGEC-28.6363
Opis: OSC MEMS XO 28.6363MHZ OE
Prenesi: AMPMGEC-28.6363.pdf
AMPMGEC-29.4912T3
AMPMGEC-29.4912T3
Prenesi: AMPMGEC-29.4912T3.pdf
AMPMGEC-29.5000T3
AMPMGEC-29.5000T3