AMPMGGB-36.0000T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMGGB-36.0000T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 36.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMGGB-36.0000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMGGB-36.0000T
Številka dela AMPMGGB-36.0000T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 36.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67155 pcs Podatkovni list AMPMGGB-36.0000T.pdf
Podobni izdelki
AMPMGGB-35.3280T3
AMPMGGB-35.3280T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 35.3280MHZ ST
Na zalogi: 62142 pcs
Prenesi: AMPMGGB-35.3280T3.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 36.8640MHZ ST
Na zalogi: 68146 pcs
Prenesi: AMPMGGB-36.8640T3.pdf
RFQ
AMPMGGB-36.0000T3
AMPMGGB-36.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 36.0000MHZ ST