ASCSM-2.048MHZ-LR-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASCSM-2.048MHZ-LR-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASCSM-2.048MHZ-LR-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 2.048MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: ASCSM-2.048MHZ-LR-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASCSM-2.048MHZ-LR-T
Številka dela ASCSM-2.048MHZ-LR-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 2.048MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4856 pcs Podatkovni list ASCSM-2.048MHZ-LR-T.pdf
Napetost - oskrba 1.7 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.070" L x 0.049" W (1.79mm x 1.25mm) Serija Pure Silicon™ ASCSM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-UFBGA, CSPBGA Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.027" (0.69mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 2.048MHz
natančen opis 2.048MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-UFBGA, CSPBGA Tok - Supply (Max) 6.5mA