ASDMPC-32.768MHZ-LR-T3
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASDMPC-32.768MHZ-LR-T3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASDMPC-32.768MHZ-LR-T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASDMPC-32.768MHZ-LR-T3
Številka dela ASDMPC-32.768MHZ-LR-T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija Pure Silicon™ ASDMP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 32.768MHz natančen opis 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 95µA