ASDMPC-65.536MHZ-LR-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASDMPC-65.536MHZ-LR-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASDMPC-65.536MHZ-LR-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 65.536MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.ASDMPC-65.536MHZ-LR-T.pdf2.ASDMPC-65.536MHZ-LR-T.pdf3.ASDMPC-65.536MHZ-LR-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASDMPC-65.536MHZ-LR-T
Številka dela ASDMPC-65.536MHZ-LR-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 65.536MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija Pure Silicon™ ASDMP
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 535-12103
535-12103-ND
DSC1121DI2-65.5360T
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 65.536MHz natančen opis 65.536MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 95µA