ASEMB-11.0592MHZ-LC-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASEMB-11.0592MHZ-LC-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASEMB-11.0592MHZ-LC-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.ASEMB-11.0592MHZ-LC-T.pdf2.ASEMB-11.0592MHZ-LC-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASEMB-11.0592MHZ-LC-T
Številka dela ASEMB-11.0592MHZ-LC-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95236 pcs Podatkovni list 1.ASEMB-11.0592MHZ-LC-T.pdf2.ASEMB-11.0592MHZ-LC-T.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Pure Silicon™ ASEMB
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 535-11743-2
ASEMB110592MHZLCT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 11.0592MHz
natančen opis 11.0592MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 16mA