ASEMPC-12.352MHZ-T3
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASEMPC-12.352MHZ-T3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASEMPC-12.352MHZ-T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.ASEMPC-12.352MHZ-T3.pdf2.ASEMPC-12.352MHZ-T3.pdf3.ASEMPC-12.352MHZ-T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASEMPC-12.352MHZ-T3
Številka dela ASEMPC-12.352MHZ-T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Pure Silicon™ ASEMP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 12.352MHz natančen opis 12.352MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 26mA