ASET-32.768MHZ-Y-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASET-32.768MHZ-Y-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASET-32.768MHZ-Y-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC XO 32.768MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.ASET-32.768MHZ-Y-T.pdf2.ASET-32.768MHZ-Y-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASET-32.768MHZ-Y-T
Številka dela ASET-32.768MHZ-Y-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC XO 32.768MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61855 pcs Podatkovni list 1.ASET-32.768MHZ-Y-T.pdf2.ASET-32.768MHZ-Y-T.pdf
Napetost - oskrba 3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ASET
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.03mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 32.768MHz natančen opis 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 7mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA