ASG-D-X-B-155.520MHZ
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASG-D-X-B-155.520MHZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASG-D-X-B-155.520MHZ
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC XO 155.52MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.ASG-D-X-B-155.520MHZ.pdf2.ASG-D-X-B-155.520MHZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASG-D-X-B-155.520MHZ
Številka dela ASG-D-X-B-155.520MHZ Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC XO 155.52MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13039 pcs Podatkovni list 1.ASG-D-X-B-155.520MHZ.pdf2.ASG-D-X-B-155.520MHZ.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija ASG-D
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±35ppm
Pogostost 155.52MHz natančen opis 155.52MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -