ASGTX-D-150.000MHZ-2
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASGTX-D-150.000MHZ-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASGTX-D-150.000MHZ-2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC VCTCXO 150.000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.ASGTX-D-150.000MHZ-2.pdf2.ASGTX-D-150.000MHZ-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASGTX-D-150.000MHZ-2
Številka dela ASGTX-D-150.000MHZ-2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC VCTCXO 150.000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1360 pcs Podatkovni list 1.ASGTX-D-150.000MHZ-2.pdf2.ASGTX-D-150.000MHZ-2.pdf
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm) Serija ASGTX
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.088" (2.24mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±2ppm
Pogostost 150MHz natančen opis 150MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3.135 V ~ 3.465 V 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 40mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -