ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC VCTCXO 24.576MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: 1.ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2.pdf2.ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2
Številka dela ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC VCTCXO 24.576MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2025 pcs Podatkovni list 1.ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2.pdf2.ASGTX-P-24.576MHZ-1-T2.pdf
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm) Serija ASGTX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -30°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.088" (2.24mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±1ppm
Pogostost 24.576MHz natančen opis 24.576MHz VCTCXO LVPECL Oscillator 3.135 V ~ 3.465 V 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 60mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -
Osnovni resonator Crystal Absolute Pull Range (APR) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ASGTX-P-24.576MHZ-1-T
ASGTX-P-24.576MHZ-1-T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC VCTCXO 24.576MHZ LVPECL SMD
Na zalogi: 4127 pcs
Prenesi: ASGTX-P-24.576MHZ-1-T.pdf
RFQ
ASGTX-P-24.576MHZ-2-T2
ASGTX-P-24.576MHZ-2-T2
Na zalogi: 2350 pcs
Prenesi: ASGTX-P-24.576MHZ-2-T2.pdf
RFQ
ASGTX-P-24.576MHZ-1
ASGTX-P-24.576MHZ-1