ASML-2.048MHZ-ET
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASML-2.048MHZ-ET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASML-2.048MHZ-ET
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC XO 2.048MHZ HCMOS SMD
Podatkovni listi: ASML-2.048MHZ-ET.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASML-2.048MHZ-ET
Številka dela ASML-2.048MHZ-ET Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC XO 2.048MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5488 pcs Podatkovni list ASML-2.048MHZ-ET.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.352" W (14.00mm x 8.95mm) Serija ASML
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SOJ, 5.08mm pitch Izhod HCMOS
Druga imena ASML2048MHZET delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 2.048MHz natančen opis 2.048MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SOJ, 5.08mm pitch
Tok - Supply (Max) 15mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -