ASPI-0310FS-1R2N-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0310FS-1R2N-T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0310FS-1R2N-T2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 2.1A 62 MOHM SMD
Podatkovni listi: ASPI-0310FS-1R2N-T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0310FS-1R2N-T2
Številka dela ASPI-0310FS-1R2N-T2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 1.2UH 2.1A 62 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115999 pcs Podatkovni list ASPI-0310FS-1R2N-T2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0310FS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -25°C ~ 120°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Nickel Zinc Ferrite (NiZn)
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 62 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 62 mOhm
Trenutna ocena 2.1A Tok - nasičenost 1.9A