ASPI-0312FS-2R7M-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0312FS-2R7M-T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0312FS-2R7M-T2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 1A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: ASPI-0312FS-2R7M-T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0312FS-2R7M-T2
Številka dela ASPI-0312FS-2R7M-T2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.7UH 1A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 310581 pcs Podatkovni list ASPI-0312FS-2R7M-T2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0312FS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -25°C ~ 120°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 1A 90 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1A