ASPI-0315FSSA-2R2M-T3
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0315FSSA-2R2M-T3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0315FSSA-2R2M-T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.28A 60 MOHM
Podatkovni listi: ASPI-0315FSSA-2R2M-T3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0315FSSA-2R2M-T3
Številka dela ASPI-0315FSSA-2R2M-T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1.28A 60 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4474 pcs Podatkovni list ASPI-0315FSSA-2R2M-T3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0315FSSA
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-10737-2
ASPI-0315FSSA-2R2M-T4
delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.28A 60 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm
Trenutna ocena 1.28A Tok - nasičenost 1.6A