ASPI-0403-2R2M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0403-2R2M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0403-2R2M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.75A 71.2 MOHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-0403-2R2M-T.pdf2.ASPI-0403-2R2M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0403-2R2M-T
Številka dela ASPI-0403-2R2M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1.75A 71.2 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188846 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0403-2R2M-T.pdf2.ASPI-0403-2R2M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija ASPI-0403
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-12562-2
ASPI-0403-2R2M-T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.75A 71.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 71.2 mOhm Max Trenutna ocena 1.75A